| Μοντέλο | MF1700-F2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης σε στρώματα | ζεστό και κρύο |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 1600mm |
| Είσοδος ισχύος | 1600W |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Όνομα | Εμπορικοί Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Τύπος | Ζεστή/Κρύρα Πλαστικοποιητής Διπλής Όψης |
| Ψυχρή πλαστικοποίηση | Ναί |
| Επενδύσεις | Ναί |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Πλευρικοί δίσκοι | Ναί |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Τροφοδοτικό | 220V/50HZ |
| εφαρμογή | λεπτό έλασμα |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Χειρωνακτική ρύθμιση |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση εγγράφων, φωτογραφιών, καρτών |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Αυτοκινητικό κλείσιμο | Ναί |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Πλαστικοποιητές βαρέως τύπου |
|---|---|
| Κύλινδροι | 4 |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Δυναμικό ρεύματος: |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής διπλής όψης μεγάλου σχήματος |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Έξυπνο σύστημα | Είσοδος |