| Model | MF1700-F2 |
|---|---|
| Het lamineren type | warm en koud |
| Maximale laminaatbreedte | 1600MM |
| Stroominvoer | 1600W |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Producttype | Flatbed laminator |
|---|---|
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| rol | Silicium |
| Naam | Commerciële lamineermachines |
|---|---|
| Type | Heet/koud dubbelzijdig lamineerapparaat |
| Koude laminering | Ja |
| Warm lamineren | Ja |
| Automatisch uitgeschakeld | Ja |
| Type | Flatbed laminator |
|---|---|
| Zijbakken | Ja |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| rol | Silicium |
| Voeding | 220V/50HZ |
| sollicitatie | lamineren |
|---|---|
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Temperatuurregeling | Handaanpassing |
| Voeding | 110V/220V |
| Gebruik | Het lamineren van documenten, foto's, kaarten |
| Naam | dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Automatisch uitgeschakeld | Ja |
| Aantal rollen | 4 |
| Warmtetijd | 3-5 minuten |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm/64 " |
|---|---|
| Verwarming | Topverwarmd |
| Garantie | 1 jaar |
| Automatische afsluiting | Ja |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Laminatoren voor zwaar gebruik |
|---|---|
| Rollers | 4 |
| Voeding | 110V/220V |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Voeding | AC 110V/220V, 50Hz/60Hz |
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Naam | dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Type | Dubbelzijdige grootformaat lamineermachine |
| Warmtetijd | 3-5 minuten |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Slim Systeem | Ingang |