| Naam | broodje om het lamineren machine te rollen |
|---|---|
| Type | Warm en koud laminator |
| Laminatiebreedte | 1630 mm |
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | Roll-to-roll lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verwarmingsmethode | Dubbele of bovenverwarmde functies |
| Aantal rollen | 2 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Type | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Verwarming | Topverwarmd |
| Garantie | 1 jaar |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Naam | dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Max temp | 120 ℃ of 60 ℃ |
| Verwarmingsmethode | Dubbele of bovenverwarmde functies |
| De dikte van het laminaat | Tot 1,1" |
| Configuratiescherm | LCD-PANEEL (voor en achter) |
| Naam | Commerciële rollamineerder |
|---|---|
| Type | Hot Roll Laminator |
| Rollers | 2 |
| Spanning | 110-120V |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Verwarmingsmethode | Infraroodverwarming |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Model | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Type | laminator met warmrol |
| Rollers | 2 |
| Roller materiaal | siliconen |
| Temperatuurbereik | tot 60℃ |
| Productnaam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Max Laminating Thickness | 28 mm |
| Verwarming | Topverwarmd |
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Naam | Koudwalsen lamineermachine |
|---|---|
| Type | Laminator voor rollen |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanpassing van de roldruk | Handmatig |
| Naam | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Gewicht | 150 kg |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Stroom | 1600W |
| Spanning | Wisselstroom 110V/220V |