| İsim | rulodan ruloya laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | Sıcak ve soğuk laminatör |
| Laminasyon Genişliği | 1630mm |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | Rulodan Ruloya Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Isıtma Yöntemi | Çift Veya Üstten Isıtmalı Fonksiyonlar |
| Silindir sayısı | 2 |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Tip | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Düzeltici tutucu | 2 tek ve 1 çift merkezi bıçak |
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Garanti | 1 yıl |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Maksimum sıcaklık | 120 ℃ veya 60 ℃ |
| Isıtma Yöntemi | Çift Veya Üstten Isıtmalı Fonksiyonlar |
| Laminasyon Kalınlığı | 1,1"e kadar |
| Kontrol Paneli | LCD PANEL(Ön ve Arka) |
| İsim | Ticari Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Sıcak Rulo Laminatör |
| Silindir | 2 |
| Gerilim | 110-120v |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| İsim | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Modeli | MF1700 |
| Silindir çapı | 130mm |
| Isıtma Yöntemi | kızılötesi ısıtma |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Modeli | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Tip | Sıcak rulo laminatörü |
| Silindir | 2 |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Sıcaklık Aralığı | 60 ℃'ye kadar |
| Ürün adı | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 28 mm |
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Düzeltici tutucu | 2 tek ve 1 çift merkezi bıçak |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Rulo Laminatör |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Roller basınç ayarı | Manuel |
| İsim | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Ağırlık | 150kg |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Güç | 1600W |
| Gerilim | AC 110V/220V |