| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Masası |
|---|---|
| Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| hız | Ayarlanabilir |
| Güç Kaynağı | 110V/220V |
| Maksimum laminasyon kalınlığı | 1 inç |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Uyumlu | Vinil, Laminatlar ve Grafikler |
| Uygunluk | Büyük formatlı baskı |
| Ayarlanabilir Yükseklik | Evet |
| Katlanabilir | Evet |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Silindir malzemesi | silikon |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| Maksimum lam kalınlığı | 25 mm |
| Düz yataklı uzunluk | 3200mm |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
| silindir | Silikon |
| ısıtmalı | kızılötesi |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| Rulo Tipi | Yaklaşık 7 gün |
| Ürün Garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Tipi | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| silindir | Silikon |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
| ısıtmalı | kızılötesi |
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| silindir | Silikon |
| Rulo Çapı | 130mm |
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Kesim Matı | Evet |