Tabela ve Grafikler için Premium MF-B4 Isıtmalı Düz Yataklı Laminasyon Makinesi
| İsim: | Tabela Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Laminasyon Genişliği: | 1600 mm |
| İsim: | Tabela Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Laminasyon Genişliği: | 1600 mm |
| Lam Boyutu:: | 1325/1630mm |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı: | 50 mm |
| Yukarı ve aşağı: | Pnömatik |
| İsim: | MF-B4 Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Laminasyon Genişliği: | 1600 mm |
| Ürün Tipi: | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Ürün Özellikleri: | Ayarlanabilir silindirler, basınç kontrolü ve hız kontrolü |
| Ürün Garantisi: | 1 yıllık sınırlı garanti |
| İsim: | Sıcak ve Soğuk Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Tip: | Sıcak ve soğuk |
| Laminasyon Kalınlığı: | 1.1 inç |
| İsim: | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Uygulama: | Düz yüzeylere grafik ve vinil uygulamak |
| Rulo sistemi: | Ayarlanabilir basınç ve hız |
| İsim: | Endüstriyel Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Gerilim: | 110-120v |
| İsim: | Dijital Vinil Kesici |
|---|---|
| Modeli: | MF1700-XY |
| Kesme kalınlığı: | 0.1-10MM |
| İsim: | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Tip: | Düz yataklı laminatör |
| Isıtma seçeneği: | Evet |
| İsim: | Dijital Vinil Kesici |
|---|---|
| Modeli: | MF1700-XY |
| Kesme kalınlığı: | 0.1-10MM |
| İsim: | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Uygulama: | Düz yüzeylere grafik ve vinil uygulamak |
| Rulo sistemi: | Ayarlanabilir basınç ve hız |
| İsim: | endüstriyel laminatör ekipmanları |
|---|---|
| Sıcak laminatör: | Evet |
| Güç Kaynağı: | AC |
| İsim: | soğuk rulo laminatör |
|---|---|
| Laminasyon hızı: | Ayarlanabilir |
| Maksimum Laminasyon genişliği: | 64 inç |
| İsim: | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Tip: | Rulo Laminatör |
| Modeli: | MF1700-M5 |
| Ürün Tipi: | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Uyumlu: | Vinil, Laminatlar ve Grafikler |
| Uygunluk:: | Büyük formatlı baskı |
| Ürün_adı: | XY kesicisi |
|---|---|
| Paket_İçerikleri: | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Renk: | Gümüş ve Siyah |