Premium Θερμαινόμενο Επίπεδο Πλαστικοποιητή MF-B4 για επιγραφές και γραφικά
| Ονομα: | Μηχάνημα πλαστικοποίησης πινακίδων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης: | 1600 χλστ |
| Ονομα: | Μηχάνημα πλαστικοποίησης πινακίδων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης: | 1600 χλστ |
| Μέγεθος LAM:: | 1325/1630mm |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam: | 50mm |
| Πάνω-κάτω: | Πνευματικός |
| Ονομα: | Πλαστικοποιητής MF-B4 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Διάμετρος στρώσης: | 1600 χλστ |
| Τύπος προϊόντος: | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά προϊόντος: | Ρυθμιζόμενοι κύλινδροι, έλεγχος πίεσης και έλεγχος ταχύτητας |
| Εγγύηση προϊόντος: | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Όνομα: | Μηχανή πλαστικοποίησης ζεστού και κρύου |
|---|---|
| Τύπος: | ζεστό και κρύο |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης: | 1,1 ίντσες |
| Όνομα: | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εφαρμογή γραφικών και βινυλίου σε επίπεδες επιφάνειες |
| Σύστημα κυλίνδρων: | Ρυθμιζόμενη πίεση και ταχύτητα |
| Όνομα: | Μηχανή Βιομηχανικής Πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Δυναμικό: | 110-120V |
| Όνομα: | Ψηφιακός κόφτης βινυλίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | MF1700-XY |
| Πάχος κοπής: | 0,1-10mm |
| Όνομα: | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Τύπος: | Πλαστικοποιητής |
| Επιλογή θέρμανσης: | Ναί |
| Όνομα: | Ψηφιακός κόφτης βινυλίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | MF1700-XY |
| Πάχος κοπής: | 0,1-10mm |
| Όνομα: | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εφαρμογή γραφικών και βινυλίου σε επίπεδες επιφάνειες |
| Σύστημα κυλίνδρων: | Ρυθμιζόμενη πίεση και ταχύτητα |
| Όνομα: | Εργαλεία βιομηχανικής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Επενδύσεις: | Ναί |
| Πηγή ισχύος: | Κηλίδα |
| Όνομα: | Κρύο Laminator ρόλων |
|---|---|
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης: | Ευκανόνιστος |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα: | 64 ίντσες |
| Όνομα: | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τύπος: | Λαμινατέρ Ρολού |
| Μοντέλο: | MF1700-M5 |
| Τύπος προϊόντος: | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Συμβατός με: | Βινύλιο, Laminates και Γραφικά |
| Κατάλληλο για: | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους |
| Όνομα_προϊόντος: | Τεχνητήρα XY |
|---|---|
| Πακέτο_περιλαμβάνει: | 1 XY Cutter, 5 Blades αντικατάστασης |
| Χρώμα: | Ασημένιο και μαύρο |