| Όνομα | Μηχάνημα πλαστικοποίησης διπλής όψης |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
| Λειτουργίες πλαστικοποίησης | Κύλινδρος διπλής όψεως σε στρώμα κυλίνδρου |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης ρολού σε ρολό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Αριθμός κυλίνδρων | 2 |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης ζεστού και κρύου |
|---|---|
| Τύπος | ζεστό και κρύο |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | 1,1 ίντσες |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Μοντέλο | MF1700-F2 |
| Όνομα | Εμπορικοί Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Τύπος | Ζεστή/Κρύρα Πλαστικοποιητής Διπλής Όψης |
| Ψυχρή πλαστικοποίηση | Ναί |
| Επενδύσεις | Ναί |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Τύπος | Κύλινδρος διπλής όψεως σε στρώμα κυλίνδρου |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | Έως 1,1 " |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | Έως 1,1 " |
| Χαρακτηριστικά | Δυνατότητα LAMINIA |
| Τύπος | Κύλινδρος διπλής όψεως σε στρώμα κυλίνδρου |
| Όνομα | Φαρδιά Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Πίνακας Ελέγχου | Πίνακας LCD (μπροστά και πίσω) |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | Έως 1,1 " |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | Έως 1,1 " |
| Πίνακας Ελέγχου | Πίνακας LCD (μπροστά και πίσω) |
| Όνομα | διπλής όψης λαμιντήρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αυτόματη διακοπή | Ναί |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα | Μηχανές θερμής επικαλύψεως |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 220V/50Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-120°C |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Τύπος | ζεστό ρολό |