| Όνομα | Πλαστικοποιητές βαρέως τύπου |
|---|---|
| Κύλινδροι | 4 |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης βαρέως τύπου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λεπτό έλασμα |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης βαρέως τύπου |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Τροφοδοτικό | 220V/110V |
| Όνομα | Εργαλεία βιομηχανικής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Πλάτος πλαστικότητας | 13 ίντσες |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Θέρμανση | Κανένας |
| Τύπος | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
| Μέγιστο πάχος Lam | 28 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 28 mm |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Όνομα_προϊόντος | Εφαρμογή επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Προϊόν_Εφαρμογές | Vinyl Graphics, φιλμ παραθύρων, συγκολλητικό βινύλιο, υλικό banner |
| χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος, αφαιρούμενες κυλίνδρους, ακτίνες κλειδώματος |
| Προϊόν_Συσκευάσματα | Squeegee, ταινία εφαρμογής, μαχαίρι κοπής |
| Όνομα | Μηχανή κοπής XY |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλείο κοπής |
| Υλικό λεπίδας | Διπλές αυτοακονιζόμενες κυκλικές λεπίδες |
| Τύπος λεπίδας | διπλής ακμής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |