| Nazwa | Laminatory do dużych obciążeń |
|---|---|
| Rolki | 4 |
| Zasilanie | 110 V/220V |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Maszyna do laminowania o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Laminowanie |
| Max Temp | 120 ℃ lub 60 ℃ |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Nazwa | Maszyna do laminowania o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Zasilanie | 220V/110 V. |
| Nazwa | urządzenia do laminowania przemysłowego |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Szerokość laminowania | 13 cali |
| Nazwa | Ręczna maszyna do laminowania |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Ogrzewanie | Nic |
| Typ | ręczna laminarka |
| Grubość Maxa Lam | 28 mm |
| Nazwa produktu | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
| Maksymalna grubość laminowania | 28mm |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Product_name | Aplikator płaski |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Produkt_Wykorzystanie | Grafika winylowa, folia okienna, klejenie winylu, materiał banerowy |
| cechy_produktu | Regulowana wysokość, zdejmowane wałki, blokujące kółka |
| Product_Accessories | Squeegee, taśma aplikacyjna, nóż do cięcia |
| Nazwa | Maszyna do cięcia XY |
|---|---|
| Typ | Narzędzie tnące |
| Materiał ostrza | Podwójne samoostrzące się okrągłe ostrza |
| Typ ostrza | Podwójnie |
| Szczegóły pakowania | Drewniana obudowa/karton |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
|---|---|
| Średnica rolki | 130mm |
| Prędkość | Nastawny |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| wałek | Krzem |