| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| Typ rolki | Silikon |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220 V |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Max Temp | 120 ℃ |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 28 mm/1.1 ” |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Rolki | 2 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| wałek | Krzem |
| Model | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Typ | laminacja na gorąco |
| Rolki | 2 |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Zakres temperatur | do 60℃ |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Gorące/zimne laminowanie | Gorące |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Gorące/zimne laminowanie | Gorące |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Nazwa | Laminator pomocy cieplnej |
|---|---|
| Model | Laminator |
| Max Temp | 120 ℃ lub 60 ℃ |
| Rolki | 2 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm/64 ” |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Gwarancja | 1 rok |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Maszyny do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V/110 V, 50 Hz/60 Hz |
| Zużycie energii | 1600 W. |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Materiały laminowane | Papier, PVC, zwierzak itp. |