| Nazwa | Sprzęt do laminowania na płasko |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Długość płaska | 3200 mm |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220V |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Aplikator płaski |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| Typ rolki | Silikon |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220 V |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| wałek | Krzem |
| Nazwa | Laminatory płaskie |
|---|---|
| Typ | Płaskoładowe |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 64 cali |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Długość płaska | 4,8m |
| Płaskoładowe | 4 szt |
| Przycisk awaryjny | 1 |
| Rolki | Krzem (130mm) |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| wałek | Krzem |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Mata do cięcia | Tak |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
| Średnica rolki | 130mm |
| Kolor | Dostosowane |
| system sterowania | Cyfrowa kontrola temperatury i prędkości |
| Średnica rolki | 130mm |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Maksymalna grubość laminowania | 25mm |
| Maksymalna prędkość | 7 m/min |
| Typ | Laminator płaski |
|---|---|
| Boczne tace | Tak |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| wałek | Krzem |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |