| Naam | Flatbed lamineerapparatuur |
|---|---|
| Maximale snelheid | 7m/Min |
| Roller materiaal | siliconen |
| Lengte laadvloer | 3200 mm |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Naam | Flatbedlamineerder |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Stroomverbruik | 3.5 kW |
| Roller materiaal | siliconen |
| Type | Flatbed applicator |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| Roltype | Siliconen |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Producttype | Flatbed laminator |
|---|---|
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| rol | Silicium |
| Naam | Flatbed-lamineerders |
|---|---|
| Type | oplegger |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Laminatiebreedte | Tot 64 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Lengte laadvloer | 4.8m |
| oplegger | 4 pc's |
| noodknop | 1 |
| Rollers | Silicium (130 mm) |
| Productnaam | Flatbed laminator |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| scherpe mat | Ja |
| Productnaam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Maximale snelheid | 7m/Min |
| Roldiameter | 130 mm |
| Kleur | Aangepast |
| Controlesysteem | Digitale temperatuur- en toerentalregeling |
| Roldiameter | 130 mm |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Max Laminating Thickness | 25 mm |
| Maximale snelheid | 7m/Min |
| Type | Flatbed laminator |
|---|---|
| Zijbakken | Ja |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| rol | Silicium |
| Voeding | 220V/50HZ |