| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Ekipmanları |
|---|---|
| Maksimum Hız | 7 m/dak |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Düz yataklı uzunluk | 3200mm |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Güç Tüketimi | 3,5 kw |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| Rulo Tipi | Yaklaşık 7 gün |
| Ürün Garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| Ürün Tipi | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| silindir | Silikon |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Tip | düz yataklı |
| Basınç ayarı | Pnömatik |
| Laminasyon Genişliği | 64 inç'e kadar |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Düz yataklı uzunluk | 4.8m |
| düz yataklı | 4 adet |
| Acil Durum butonu | 1 |
| Silindir | Silikon (130mm) |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| silindir | Silikon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kesim Matı | Evet |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Maksimum Hız | 7 m/dak |
| Rulo Çapı | 130mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kontrol sistemi | Dijital sıcaklık ve hız kontrolü |
| Rulo Çapı | 130mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25mm |
| Maksimum Hız | 7 m/dak |
| Tip | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Yan tepsiler | Evet |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| silindir | Silikon |
| Güç kaynağı | 220V/50HZ |