| Naam | Brede lamineermachine |
|---|---|
| Model | Laminator voor groot formaat |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Max temp | 120 ℃ of 60 ℃ |
| Maximale laminaatbreedte | 60 inch |
| Naam | Grootformaat lamineermachines |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Roller materiaal | siliconen |
| Max Laminating-breedte | 50 inch |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Type | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Laminatiebreedte | 1600MM |
| Lamineersnelheid | 0-8m/min |
| Temperatuurbereik | 0-120°C |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Type | Laminator voor rollen |
| Configuratiescherm | Digitaal |
| Max Laminating-breedte | 60 inch |
| Diameter van de rol | 3 inch |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Type | Lamineermachine, koudwalsen lamineren |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Gedreven soort | Pneumatisch |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Temperatuurregeling | Verstelbaar |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Type | Hot Roll Laminator |
|---|---|
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |
| Max Laminating Thickness | 28 mm |
| Model | MF1700 |
| Verwarmingsmethode | Topverwarmd |
| Naam | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Type | Laminator voor het rollen van rollen in breed formaat |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| Max temp | 60 ℃ |
| Naam | Warmlamineermachine |
|---|---|
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Temperatuurbereik | 60-120℃ |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |
| Naam | Machine voor het lamineren van warme rollen |
|---|---|
| NW | 180 kg |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |
| Max Laminating Thickness | 28 mm |
| Laminerende modi | warm en koud |