| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Geschikt voor | Grootformaat printen, bewegwijzering en afbeeldingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Flatbed lamineertafel |
|---|---|
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| snelheid | Verstelbaar |
| Voeding | 110V/220V |
| Maximale laminerende dikte | 1 inch |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Compatibel met | Vinyl, laminaat en graphics |
| Geschikt voor | grootformaat printen |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Opvouwbaar | Ja |
| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Roller materiaal | siliconen |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Max lam dikte | 25 mm |
| Lengte laadvloer | 3200 mm |
| Productnaam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 220V/50Hz |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
| rol | Silicium |
| verwarmd | infrarood |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| Roltype | Siliconen |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Geschikt voor | Grootformaat printen, bewegwijzering en afbeeldingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Producttype | Flatbed laminator |
|---|---|
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| rol | Silicium |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 220V/50Hz |
| Productnaam | Flatbed laminator |
| verwarmd | infrarood |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Roldiameter | 130 mm |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| scherpe mat | Ja |