| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| عرض لمینیت | تا 60 اینچ |
| مناسب برای | چاپ بزرگ، تابلو و گرافیک |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | میز لمینت تخت |
|---|---|
| عرض لمینیت | 64 اینچ |
| سرعت | قابل تنظیم |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| حداکثر ضخامت لمینت | 1 اینچ |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| سازگار با | وینیل، لمینت و گرافیک |
| مناسب برای | چاپ با فرمت بزرگ |
| ارتفاع قابل تنظیم | بله |
| تاشو | بله |
| نام | لمینتور مسطح |
|---|---|
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| برق مورد نیاز | 110V/220V |
| ضخامت حداکثر لام | 25 میلی متر |
| طول تخت | 3200 میلی متر |
| نام محصول | لمینتور مسطح |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
| غلتک | سیلیکون |
| گرم شده است | مادون قرمز |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| نوع غلتک | سیلیکون |
| گارانتی محصول | 1 سال گارانتی محدود |
| برق مورد نیاز | 110 ولت / 220 ولت |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| عرض لمینیت | تا 60 اینچ |
| مناسب برای | چاپ بزرگ، تابلو و گرافیک |
| گارانتی | 1 سال |
| نوع محصول | لمینتور مسطح |
|---|---|
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| غلتک | سیلیکون |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz |
| نام محصول | لمینتور مسطح |
| گرم شده است | مادون قرمز |
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| غلتک | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| تشک برش | بله |