| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| نوع غلتک | سیلیکون |
| گارانتی محصول | 1 سال گارانتی محدود |
| برق مورد نیاز | 110 ولت / 220 ولت |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| گرمایش | گرم |
| حداکثر دما | 120 |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| ضخامت حداکثر لام | 28mm/1.1 " |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| غلتک | 2 |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| نوع محصول | لمینتور مسطح |
|---|---|
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| غلتک | سیلیکون |
| مدل | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| تایپ کنید | لامیناتور رولر داغ |
| غلتک | 2 |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| محدوده دما | تا 60 ℃ |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| لمینیت گرم/سرد | داغ |
| عملکرد معکوس | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| لمینیت گرم/سرد | داغ |
| عملکرد معکوس | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| نام | لمینیتور کمک گرما |
|---|---|
| مدل | لمینت کننده |
| حداکثر دما | 120 ℃ یا 60 ℃ |
| غلتک | 2 |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
|---|---|
| گرمایش | گرم |
| گارانتی | 1 سال |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | ماشین آلات لمینیت فرمت بزرگ |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/110V، 50Hz/60Hz |
| مصرف برق | 1600W |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| مواد لمینیت | کاغذ ، پی وی سی ، حیوان خانگی و غیره |