| نام | لمینت های سنگین |
|---|---|
| غلتک | 4 |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| روش گرمایش | مادون قرمز |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | دستگاه لمینت سنگین |
|---|---|
| برنامه | لمینیت |
| حداکثر دما | 120 ℃ یا 60 ℃ |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| نام | دستگاه لمینت سنگین |
|---|---|
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 25 میلی متر |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| منبع تغذیه | 220V/110V |
| نام | تجهیزات لامیناسیون صنعتی |
|---|---|
| خاموش شدن خودکار | بله |
| نوع محصول | دستگاه لمینیت |
| روش گرمایش | دستیار گرما |
| عرض لمینیت | 13 اینچ |
| نام | دستگاه لمینت دستی |
|---|---|
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| گرمایش | هیچ کدام |
| تایپ کنید | ماشین لامینینگ دستی |
| ضخامت حداکثر لام | 28 میلی متر |
| نام محصول | رول به رول لمینت |
|---|---|
| محدوده دما | 0-60 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 28 میلی متر |
| گرمایش | گرم |
| دارنده | 2 تیغه تک و 1 دوتایی |
| محصول_ نام | اپلیکاتور تخت تخت |
|---|---|
| محصول_گارانتی | 1 سال گارانتی محدود |
| کاربردهای محصول | گرافیک وینیل ، فیلم پنجره ، وینیل چسب ، مواد بنر |
| ویژگی های محصول | ارتفاع قابل تنظیم ، غلطک های قابل جابجایی ، قفل کردن کاستورها |
| محصولات_ | Squeegee ، نوار کاربردی ، چاقوی برش |
| نام | ماشین برش XY |
|---|---|
| تایپ کنید | ابزار برش |
| ماده تیغه | دو تیغه دایره ای خود تیز شونده |
| نوع تیغه | دو لبه |
| جزئیات بسته بندی | کیس/کارتن چوبی |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| سرعت | قابل تنظیم |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| فشار قابل تنظیم | بله |
| نوع محصول | لمینتور مسطح |
|---|---|
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| غلتک | سیلیکون |