| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 28mm/1.1 " |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Κύλινδροι | 2 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Μοντέλο | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατήρας θερμού κυλίνδρου |
| Κύλινδροι | 2 |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Εύρος Θερμοκρασίας | μέχρι 60℃ |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Ζεστό/κρύο πλαστικοποίηση | Ζεστό |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υποβοήθηση θερμότητας |
| Ζεστό/κρύο πλαστικοποίηση | Ζεστό |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | μηχανή ελασματοποίησης |
| Όνομα | Heat Assist Laminator |
|---|---|
| Μοντέλο | Πλαστικοποιητής |
| Μέγιστο temp | 120 ℃ ή 60 ℃ |
| Κύλινδροι | 2 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm/64 " |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Αυτοκινητικό κλείσιμο | Ναί |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Μηχανές πλαστικοποίησης μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/110V, 50HZ/60HZ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1600W |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Υλικά στρώσης | Χαρτί, PVC, PET, κ.λπ. |