| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Διάμετρος στρώσης | 64 ίντσες |
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Μέγιστο πάχος πλαστικοποίησης | 1 ίντσα |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Συμβατός με | Βινύλιο, Laminates και Γραφικά |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναί |
| Αναδιπλούμενο | Ναί |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Μέγιστο πάχος Lam | 25 χιλιοστών |
| Διάρκεια επίπεδης πλάκας | 3200mm |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 220V/50Hz |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| θερμός | υπέρυθρες |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 220V/50Hz |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
| θερμός | υπέρυθρες |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| τέμνον χαλί | Ναί |