| Nazwa | Szeroka maszyna do laminowania |
|---|---|
| Model | Laminator Szerokoformatowy |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Max Temp | 120 ℃ lub 60 ℃ |
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Nazwa | Maszyny do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Maksymalna szerokość laminowania | 50 cali |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ | Maszyna do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Model | MF1700 |
| Szerokość laminowania | 1600MM |
| Prędkość laminowania | 0-8m/min |
| Zakres temperatur | 0-120°C |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy |
| Panel sterowania | Cyfrowy |
| Maksymalna szerokość laminowania | 60 cali |
| Średnica rolki | 3 cale |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Typ | Maszyna do laminowania, laminowanie na zimno |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Typ napędzany | Pneumatyczny |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| Model | MF1700 |
| Metoda ogrzewania | Top podgrzewany |
| Nazwa | Maszyna do laminowania wielkoformatowego |
|---|---|
| Typ | Laminator rolowy do szerokich formatów |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Szerokość laminowania | 64 cale |
| Max Temp | 60 ℃ |
| Nazwa | Maszyna do laminowania na gorąco |
|---|---|
| System sterowania | cyfrowy panel sterowania |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Zakres temperatur | 60-120℃ |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |
| Nazwa | Maszyna do laminowania na gorąco |
|---|---|
| NW | 180 KG |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| Tryby laminowania | Gorący i zimny |