| Modeli | MF1700-F2 |
|---|---|
| laminasyon tipi | Sıcak ve soğuk |
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Güç Girişi | 1600W |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Ürün Tipi | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| silindir | Silikon |
| İsim | Ticari Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Tip | Sıcak/Soğuk Çift Taraflı Laminasyon Makinesi |
| Soğuk laminasyon | Evet |
| Sıcak laminatör | Evet |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Tip | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Yan tepsiler | Evet |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| silindir | Silikon |
| Güç kaynağı | 220V/50HZ |
| Başvuru | laminasyon |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Sıcaklık Kontrolü | Manuel ayarlama |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Kullanım | Belgelerin, fotoğrafların, kartların laminasyonu |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Silindir sayısı | 4 |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
|---|---|
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Ağır Hizmet Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Silindir | 4 |
| Güç Kaynağı | 110V/220V |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V, 50Hz/60Hz |
| Kontrol Sistemi | dijital kontrol paneli |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | Çift Taraflı Geniş Format Laminasyon Makinesi |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Akıllı Sistem | giriş |