| مدل | MF1700-F2 |
|---|---|
| نوع لمینیت | گرم و سرد |
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| ورودی برق | 1600W |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| نوع محصول | لمینتور مسطح |
|---|---|
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| غلتک | سیلیکون |
| نام | لمینت های تجاری |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینت دو طرفه سرد/گرم |
| لمینیت سرد | بله |
| لامیناسیون گرم | بله |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| تایپ کنید | لمینتور مسطح |
|---|---|
| سینی های جانبی | بله |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| غلتک | سیلیکون |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز |
| کاربرد | لمینیت |
|---|---|
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| کنترل دما | تنظیم دستی |
| منبع تغذیه | 110 ولت / 220 ولت |
| استفاده | لمینیت اسناد، عکس، کارت |
| نام | لمینیتور دو طرفه |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| تعداد غلطک | 4 |
| زمان گرم | 3-5 دقیقه |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
|---|---|
| گرمایش | گرم |
| گارانتی | 1 سال |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | لمینت های سنگین |
|---|---|
| غلتک | 4 |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| روش گرمایش | مادون قرمز |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | لمینیتور با فرمت عریض |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110V/220V، 50Hz/60Hz |
| سیستم کنترل | کنترل پنل دیجیتال |
| محدوده دما | 0-60 درجه سانتیگراد |
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| نام | لمینیتور دو طرفه |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینت دو طرفه فرمت بزرگ |
| زمان گرم | 3-5 دقیقه |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| سیستم هوشمند | ورود |