| نام | لمینت سرد لنگ دستی |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینتنه سرد دستی |
| عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| نام | ماشین لامینینگ دستی |
|---|---|
| مدل | NF1700 |
| تایپ کنید | دستگاه لمینت، لمینیت رول سرد |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| نوع رانده | پنوماتیک |
| نام | ماشین لامینینگ سرد |
|---|---|
| تنظیم فشار غلتکی | دستی |
| سرعت لمینت | 0-8 متر در دقیقه |
| پدال پا | بله |
| ولتاژ | 110V/220V |
| نام | دستگاه لمینت پنوماتیک |
|---|---|
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| مصرف برق | 600 وات |
| روش گرمایش | مادون قرمز |
| نوع محصول | لمینت سرد فرمت بزرگ |
|---|---|
| قطر غلتک | 2.5 اینچ |
| حداکثر عرض لمینیت | 64 اینچ |
| منبع تغذیه | AC 110V/220V |
| مصرف برق | 600 وات |
| نام | لمینیتور با فرمت عریض |
|---|---|
| مدل | لامیناتور رول گرم |
| فشار | قابل تنظیم |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| نام | لمینیتور با فرمت عریض |
|---|---|
| تایپ کنید | لامیناتور رول |
| مدل | MF1700-M5 |
| سرعت لمینت | تا 20 فوت در دقیقه |
| برق مورد نیاز | 110V/220V |
| نام | ماشین لامینینگ دستی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستی |
| روش گرمایش | غلتک داغ |
| کنترل دما | قابل تنظیم |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | لمینت های دستی |
|---|---|
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| گواهی | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| منبع تغذیه | دستی |
| رنگ | نقره/سیاه |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| محدوده دما | 0 - 60 درجه سانتیگراد |
| نوع غلتک | سیلیکون |
| گارانتی محصول | 1 سال گارانتی محدود |
| برق مورد نیاز | 110 ولت / 220 ولت |