| Nazwa | Laminator na zimno z korbą ręczną |
|---|---|
| Typ | Ręczny zimny laminator |
| Szerokość laminowania | 1600MM |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Typ | Maszyna do laminowania, laminowanie na zimno |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Typ napędzany | Pneumatyczny |
| Nazwa | Zimna laminarka |
|---|---|
| Regulacja ciśnienia wałka | Podręcznik |
| Prędkość laminowania | 0-8m/min |
| Pedał stopy | Tak |
| Woltaż | 110 V/220V |
| Nazwa | Pneumatyczna maszyna do laminowania |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zużycie energii | 600 W |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Typ produktu | Wielkoformatowy laminator na zimno |
|---|---|
| Średnica rolki | 2,5 cala |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zasilanie | AC 110V/220V |
| Zużycie energii | 600 W |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Model | Laminator rolkowy na gorąco |
| Ciśnienie laminowania | Nastawny |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | Laminator Szerokoformatowy |
|---|---|
| Typ | Laminator rolkowy |
| Model | MF1700-M5 |
| Prędkość laminowania | Do 20 stóp na minutę |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220V |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Metoda ogrzewania | Gorący wałek |
| Kontrola temperatury | Nastawny |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Nazwa | Laminatory ręczne |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Orzecznictwo | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Źródło zasilania | Podręcznik |
| Kolor | Srebrny/czarny |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| Typ rolki | Silikon |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Wymagania dotyczące zasilania | 110 V/220 V |