| Naam | Handslinger koude lamineermachine |
|---|---|
| Type | Handmatige koude laminator |
| Laminatiebreedte | 1600MM |
| Roller materiaal | siliconen |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Type | Lamineermachine, koudwalsen lamineren |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Gedreven soort | Pneumatisch |
| Naam | Koudlamineermachine |
|---|---|
| Aanpassing van de roldruk | Handmatig |
| Lamineersnelheid | 0-8m/min |
| Voetpedaal | Ja |
| Spanning | 110V/220V |
| Naam | Pneumatische lamineermachine |
|---|---|
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroomverbruik | 600W |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Producttype | Grootformaat koudlamineerder |
|---|---|
| Diameter van de rol | 2,5 inch |
| Maximale laminaatbreedte | 64 inch |
| Voeding | Wisselstroom 110V/220V |
| Stroomverbruik | 600W |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Model | Hot Roll Laminator |
| Laminerende druk | Verstelbaar |
| Roller materiaal | siliconen |
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Type | Laminator voor rollen |
| Model | MF1700-M5 |
| Lamineersnelheid | Tot 20 voet per minuut |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Verwarmingsmethode | Warmroller |
| Temperatuurregeling | Verstelbaar |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | Handmatige lamineermachines |
|---|---|
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Certificering | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Stroombron | Handmatig |
| Kleur | Zilver/zwart |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| Roltype | Siliconen |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Stroomvereisten | 110V/220V |