| İsim | El Kranklı Soğuk Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Manuel soğuk laminatör |
| Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Modeli | NF1700 |
| Tip | Laminasyon Makinesi, Soğuk Rulo Laminasyon |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Tahrikli tip | Pnömatik |
| İsim | Soğuk laminat makinesi |
|---|---|
| Roller basınç ayarı | Manuel |
| Laminasyon hızı | 0-8m/dak |
| Ayak pedalı | Evet |
| Gerilim | 110V/220V |
| İsim | Pnömatik Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| Ürün Tipi | Geniş Format Soğuk Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Silindir çapı | 2,5 inç |
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V |
| Güç Tüketimi | 600W |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Modeli | Sıcak Rulo Laminatör |
| Laminasyon basıncı | Ayarlanabilir |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Tip | Rulo Laminatör |
| Modeli | MF1700-M5 |
| Laminasyon hızı | Dakikada 20 feet'e kadar |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Isıtma Yöntemi | Sıcak Rulo |
| Sıcaklık kontrolü | Ayarlanabilir |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Manuel Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Güç Kaynağı | Manuel |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| Rulo Tipi | Yaklaşık 7 gün |
| Ürün Garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |