| Όνομα | Πλαστικοποιητής κρύας μανιβέλας χειρός |
|---|---|
| Τύπος | Χειροκίνητο κρύο πλαστικοποιητή |
| Διάμετρος στρώσης | 1600mm |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Μοντέλο | NF1700 |
| Τύπος | Μηχανή πλαστικοποίησης, Πλαστικοποίηση σε κρύο ρολό |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος τύπος | Πνευματικός |
| Όνομα | Μηχανή ψυχρής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης κυλίνδρου | Εγχειρίδιο |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-8m/min |
| Πεντάλ ποδιού | Ναί |
| Δυναμικό | 110V/220V |
| Όνομα | Μηχανή Πνευματικής Πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Τύπος προϊόντος | Ψυχρή πλαστικοποίηση μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 2,5 ίντσες |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 64 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | AC 110V/220V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Μοντέλο | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
| Πίεση πλαστικοποίησης | Ευκανόνιστος |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Όνομα | Λαμινατέρ Μεγάλου Πλάτους |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατέρ Ρολού |
| Μοντέλο | MF1700-M5 |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | Έως 20 πόδια ανά λεπτό |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επενδύσεις |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ευκανόνιστος |
| Αντίστροφη λειτουργία | Ναί |
| Όνομα | Χειροκίνητοι Πλαστικοποιητές |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Πηγή ισχύος | Εγχειρίδιο |
| Χρώμα | Ασημένιο/μαύρο |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |