| Τύπος | Θερμό Λαμινατέρ Ρολού |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1630mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 28 χιλιοστά |
| Μοντέλο | MF1700 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επάνω θερμαινόμενος |
| Όνομα | λαμιντήρας μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Κύλινδροι | 2 |
| Δυναμικό | 120V |
| Χρόνος προθέρμανσης | 5 λεπτά |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 350mm |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης ρολού σε ρολό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Διπλές ή κορυφαίες θερμαινόμενες λειτουργίες |
| Αριθμός κυλίνδρων | 2 |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 28 mm |
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Κάτοχος τρισδιάστατου | 2 μονές και 1 διπλές κεντρικές λεπίδες |
| Μοντέλο | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Τύπος | Λαμινατήρας θερμού κυλίνδρου |
| Κύλινδροι | 2 |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Εύρος Θερμοκρασίας | μέχρι 60℃ |
| Χρήση | Βιομηχανική πλαστικοποίηση για εκτυπώσεις μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Θέρμανση | Επάνω θερμαινόμενος |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 120 ° C |
| Δυνατότητα διαμόρφωσης | 0.05-0.5 χιλ. |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-15 m/min |
| Όνομα | Μηχανή πλαστικοποίησης βαρέως τύπου |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Ανώτατο πάχος τοποθέτησης σε στρώματα | 25 χιλιοστών |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Τροφοδοτικό | 220V/110V |
| Επενδύσεις | Ναί |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Πίνακας Ελέγχου | Εμπρός και Πίσω |
| Τροφοδοτικό | 110-240V, 50/60Hz |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Τύπος | Χειροκίνητη μηχανή πλαστικοποίησης, πλαστικοποίηση κρύου ρολού |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα | Μηχανήματα Πλαστικοποίησης Ψυχρού |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |