| Tip | Sıcak Rulo Laminatör |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 28 mm |
| Modeli | MF1700 |
| Isıtma Yöntemi | Üst ısıtmalı |
| İsim | küçük formatlı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Silindir | 2 |
| Gerilim | 120V |
| Isınma zamanı | 5 dakika |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 350mm |
| İsim | Rulodan Ruloya Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Isıtma Yöntemi | Çift Veya Üstten Isıtmalı Fonksiyonlar |
| Silindir sayısı | 2 |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Ürün adı | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 28 mm |
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Düzeltici tutucu | 2 tek ve 1 çift merkezi bıçak |
| Modeli | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Tip | Sıcak rulo laminatörü |
| Silindir | 2 |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Sıcaklık Aralığı | 60 ℃'ye kadar |
| Kullanım | Geniş Format Baskı için Endüstriyel Laminasyon |
|---|---|
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Menşe Yeri | 120 ° C |
| Laminasyon Kalınlığı | 0,05-0,5 mm |
| Laminasyon hızı | 0-15 m/dak |
| İsim | Ağır Hizmet Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Silindir çapı | 130mm |
| Güç Kaynağı | 220V/110V |
| Sıcak laminatör | Evet |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kontrol Paneli | Ön ve Arka |
| Güç kaynağı | 110-240V, 50/60Hz |
| Isınma süresi | 3-5 dakika |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Tip | Manuel laminasyon makinesi, soğuk rulo laminasyon |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İsim | Soğuk Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Manuel |
| Silindir çapı | 130mm |