| Typ | Laminator rolkowy na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| Model | MF1700 |
| Metoda ogrzewania | Top podgrzewany |
| Nazwa | laminator małego formatu |
|---|---|
| Rolki | 2 |
| Woltaż | 120 V. |
| Czas rozgrzewki | 5 minut |
| Maksymalna szerokość laminowania | 350 mm |
| Nazwa | Maszyna do laminowania z roli na rolkę |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Metoda ogrzewania | Funkcje podgrzewania podwójnego lub górnego |
| Liczba rolek | 2 |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Nazwa produktu | Roll to Roll Laminator |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
| Maksymalna grubość laminowania | 28mm |
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Uchwyt trymerowy | 2 pojedyncze i 1 podwójne ostrza centralne |
| Model | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Typ | laminacja na gorąco |
| Rolki | 2 |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Zakres temperatur | do 60℃ |
| Stosowanie | Laminowanie przemysłowe do druku wielkoformatowego |
|---|---|
| Ogrzewanie | Top podgrzewany |
| Maksymalna temperatura | 120 ° C. |
| Grubość laminowania | 0,05-0,5 mm |
| Prędkość laminowania | 0-15 m/min |
| Nazwa | Maszyna do laminowania o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Maksymalna grubość laminowania | 25 mm |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Zasilanie | 220V/110 V. |
| Laminat na gorąco | Tak |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Panel sterowania | Przód i tył |
| Zasilanie | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Czas rozgrzewki | 3-5 minut |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Orzecznictwo | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Typ | Ręczna maszyna laminowania, laminowanie zimnego rolki |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa | Maszyny do laminowania na zimno |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Podręcznik |
| Średnica rolki | 130 mm |