| Τύπος προϊόντος | Εφαρμοστής |
|---|---|
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Πλευρικοί δίσκοι | Ναί |
| Όνομα | Πίνακας αιτήσεων υπογραφής |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632mm |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Διάμετρος στρώσης | 64 ίντσες |
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Μέγιστο πάχος πλαστικοποίησης | 1 ίντσα |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μοντέλο | MF - B4 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Τύπος κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V |
| Όνομα προϊόντος | Επίπεδη εφαρμογή βινυλίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |
| Μέγεθος LAM | 1325/1630mm |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Αναδιπλούμενο | Ναί |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50 χλστ |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Μέχρι 60°C |
| Όνομα | Εφαρμογή χωρίς φυσαλίδες |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μοντέλο | Εφαρμοστής |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Δυνατότητα πλαστικοποίησης | Ναί |
| Δυνατότητα θέρμανσης | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |