| Producttype | Applicatietabel |
|---|---|
| Voorwaarde | NIEUW |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Max lam dikte | 50 mm |
| Zijbakken | Ja |
| Naam | Teken de toepassingstabel |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Rol | Silicium |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Lam -maat | 1325/1630/1632mm |
| Naam | Flatbed lamineertafel |
|---|---|
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| snelheid | Verstelbaar |
| Voeding | 110V/220V |
| Maximale laminerende dikte | 1 inch |
| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Model | MF-B4 |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Rollertype | siliconen |
| Voeding | 110V/220V |
| Productnaam | Flatbed-vinylapplicator |
|---|---|
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Automatische rangschikking | Semi-automatisch |
|---|---|
| Roldiameter | 130 mm |
| Snelheid | Verstelbaar |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Verstelbare druk | Ja |
| Lam maat | 1325/1630mm |
|---|---|
| Max lam dikte | 50 mm |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Rol | Silicium |
| Verpakking Details | houten kast/doos |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Opvouwbaar | Ja |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Max lam dikte | 50 mm |
| Temperatuurcontrole | Tot 60°C |
| Naam | Luchtbelvrije applicator |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Model | Applicatietabel |
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Type | Flatbed applicator |
|---|---|
| snelheid | Verstelbaar |
| Lamineermogelijkheden | Ja |
| Verwarmingsmogelijkheden | Ja |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |