| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Kleur | Aangepast |
| Stroomverbruik | 3.5 kW |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Type | Flatbed applicator |
|---|---|
| verwarmd | infrarood |
| Rolldruk | Verstelbaar |
| Snelheid | Verstelbaar |
| Rollers | Silicium (130 mm) |
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 5 ° C tot 40 ° C |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Vinylbordrollerapplicator |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0-60 ° C |
| Rol | Silicium |
| Kleur | zwart en grijs |
| Certificeringen | CE, ROHS, ISO, PSE |
| Naam | Flatbed laminator |
|---|---|
| Type | oplegger |
| Laminatiebreedte | 1600MM |
| Maximale laminerende dikte | 28 mm |
| Lamineersnelheid | 1-10m/min |
| Naam | Lamineertafel |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Rol | Silicium |
| Productnaam | Flatbed laminator |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| scherpe mat | Ja |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Geschikt voor | Grootformaat printen, bewegwijzering en afbeeldingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Roldiameter | 130 mm |
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| scherpe mat | Ja |
| Naam | Warm en koud laminator |
|---|---|
| Type | Flatbed laminator |
| Laminatiebreedte | 1325/1630/1632 |
| Max lam dikte | 50 mm |
| Aanpassing van de roldruk | Pneumatisch |