| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Kolor | Dostosowane |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Typ | Aplikator płaski |
|---|---|
| ożywiony | podczerwony |
| Ciśnienie rolki | Nastawny |
| Prędkość | Nastawny |
| Rolki | Krzem (130mm) |
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
|---|---|
| Wałek | Krzem |
| Zakres temperatury roboczej | 5 ° C do 40 ° C. |
| Gwarancja produktu | Roczna ograniczona gwarancja |
| Stan | Nowy |
| Nazwa | Aplikator rolkowy do znaków winylowych |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0-60 ° C. |
| Wałek | Krzem |
| Kolor | Czarny i szary |
| Certyfikaty | CE, Rohs, ISO, PSE |
| Nazwa | Laminator płaski |
|---|---|
| Typ | Płaskoładowe |
| Szerokość laminowania | 1600MM |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| Prędkość laminowania | 1-10 m/min |
| Nazwa | Stół do laminowania |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Wałek | Krzem |
| Nazwa produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| wałek | Krzem |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Mata do cięcia | Tak |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Nadaje się do | Druk wielkoformatowy, oznakowanie i grafika |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| wałek | Krzem |
| Średnica rolki | 130mm |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Mata do cięcia | Tak |
| Nazwa | Gorący i zimny laminator |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Szerokość laminowania | 1325/1630/1632 |
| Grubość Maxa Lam | 50 mm |
| Regulacja ciśnienia wałka | Pneumatyczny |