| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Güç Tüketimi | 3,5 kw |
| Basınç ayarı | Pnömatik |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| ısıtmalı | kızılötesi |
| Rol basıncı | Ayarlanabilir |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Silindir | Silikon (130mm) |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
|---|---|
| Rulo | Silikon |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 5 ° C ila 40 ° C |
| Ürün Garantisi | 1 Yıllık Sınırlı Garanti |
| Durum | Yeni |
| İsim | Vinil Tabela Rulo Aplikatörü |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Silindir | Silikon |
| Renk | siyah ve gri |
| Sertifikalar | CE, ROHS, ISO, PSE |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Tip | düz yataklı |
| Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Maksimum laminasyon kalınlığı | 28 mm |
| Laminasyon hızı | 1-10m/dakika |
| İsim | Laminasyon Masası |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Silindir | Silikon |
| Ürün adı | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| silindir | Silikon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Kesim Matı | Evet |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| silindir | Silikon |
| Rulo Çapı | 130mm |
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Kesim Matı | Evet |
| İsim | Sıcak ve soğuk laminatör |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Laminasyon Genişliği | 1325/1630/1632 |
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Roller basınç ayarı | Pnömatik |