| Ürün Tipi | Aplikatör tablosu |
|---|---|
| Durum | YENİ |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Yan tepsiler | Evet |
| İsim | İmza Başvuru Tablosu |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Silindir | Silikon |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632mm |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Masası |
|---|---|
| Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| hız | Ayarlanabilir |
| Güç Kaynağı | 110V/220V |
| Maksimum laminasyon kalınlığı | 1 inç |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Modeli | MF-B4 |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| Silindir tipi | silikon |
| Güç Kaynağı | 110V/220V |
| Ürün adı | Düz Yataklı Vinil Aplikatörü |
|---|---|
| Sertifika | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Durum | YENİ |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Otomatik Sınıflandırma | Yarı Otomatik |
|---|---|
| Rulo Çapı | 130mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Ayarlanabilir Basınç | Evet |
| Lam Boyutu | 1325/1630mm |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Silindir | Silikon |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa/karton |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Katlanabilir | Evet |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Sıcaklık kontrolü | 60°C'ye kadar |
| İsim | Kabarcıksız Aplikatör |
|---|---|
| Tip | Düz yataklı laminatör |
| Modeli | Aplikatör tablosu |
| Sertifika | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| hız | Ayarlanabilir |
| Laminasyon Yeteneği | Evet |
| Isıtma Yeteneği | Evet |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |