| نوع محصول | جدول کاربردی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632 |
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| سینی های جانبی | بله |
| نام | جدول درخواست امضا |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| غلتک | سیلیکون |
| محدوده دما | 0-60 درجه سانتیگراد |
| اندازه LAM | 1325/1630/1632mm |
| نام | میز لمینت تخت |
|---|---|
| عرض لمینیت | 64 اینچ |
| سرعت | قابل تنظیم |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| حداکثر ضخامت لمینت | 1 اینچ |
| نام | لمینتور مسطح |
|---|---|
| مدل | MF - B4 |
| روش گرمایش | مادون قرمز |
| نوع غلتکی | سیلیکون |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
| نام محصول | اپلیکاتور وینیل تخت |
|---|---|
| گواهی | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| وضعیت | جدید |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| سرعت | قابل تنظیم |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| فشار قابل تنظیم | بله |
| اندازه لام | 1325/1630mm |
|---|---|
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| غلتک | سیلیکون |
| جزئیات بسته بندی | کیس/کارتن چوبی |
| رنگ | نقره ای |
|---|---|
| تاشو | بله |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| ضخامت حداکثر لام | 50 میلی متر |
| کنترل دما | تا 60 درجه سانتیگراد |
| نام | اپلیکیشن حباب رایگان |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینتور مسطح |
| مدل | جدول کاربردی |
| گواهی | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| درجه خودکار | نیمه اتوماتیک |
| تایپ کنید | دستگاه اعمال کننده تخت |
|---|---|
| سرعت | قابل تنظیم |
| قابلیت لمینیت | بله |
| قابلیت گرمایش | بله |
| گارانتی | 1 سال گارانتی محدود |