| Ürün Tipi | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| silindir | Silikon |
| İsim | İmza Aplikatörü |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Boyut | 1300x2500mm |
| Sertifika | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Ürün_adı | Düz Yataklı Aplikatör |
|---|---|
| Ürün garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Ürün_Uygulamalar | Vinil grafikler, pencere filmi, yapışkan vinil, banner malzeme |
| ürün_özellikleri | Ayarlanabilir yükseklik, çıkarılabilir silindirler, kilitleme tekerlekleri |
| Ürün_accessories | Squegee, uygulama bandı, kesme bıçağı |
| Ürün Tipi | Vinil Tabela Rulo Aplikatörü |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 72 inç x 36 inç |
| Renk | Gümüş |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Uyumlu | Vinil, Laminatlar ve Grafikler |
| Uygunluk | Büyük formatlı baskı |
| Ayarlanabilir Yükseklik | Evet |
| Katlanabilir | Evet |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | kızılötesi ısıtma |
| Kesim Matı | Evet |
| Laminasyon Genişliği | 1600 mm |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Lam Boyutu | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0 - 60 °C |
| Rulo Tipi | Yaklaşık 7 gün |
| Ürün Garantisi | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Güç Gereksinimleri | 110V/220V |
| İsim | Laminasyon Masası |
|---|---|
| Boyut | 1600x3000mm |
| Renk | Gri ve beyaz |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa/karton |
| Teslim süresi | 7-14 iş günü |
| İsim | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Güç Tüketimi | 3,5 kw |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |