| Τύπος προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Όνομα | Εφαρμογή υπογραφής |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος | 1300x2500mm |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Όνομα_προϊόντος | Εφαρμογή επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Προϊόν_Εφαρμογές | Vinyl Graphics, φιλμ παραθύρων, συγκολλητικό βινύλιο, υλικό banner |
| χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος, αφαιρούμενες κυλίνδρους, ακτίνες κλειδώματος |
| Προϊόν_Συσκευάσματα | Squeegee, ταινία εφαρμογής, μαχαίρι κοπής |
| Τύπος προϊόντος | Εφαρμογή κυλίνδρων πινακίδων βινυλίου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | 72 ίντσες x 36 ίντσες |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Συμβατός με | Βινύλιο, Laminates και Γραφικά |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναί |
| Αναδιπλούμενο | Ναί |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ενδοκόκκινη θέρμανση |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Διάμετρος στρώσης | 1600 χλστ |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0 - 60 °C |
| Τύπος κυλίνδρου | Σιλικόνη |
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Απαιτήσεις ισχύος | 110V/220V |
| Όνομα | Τραπέζι πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 1600x3000mm |
| Χρώμα | Γκρι και λευκό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση/χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |