| Producttype | Flatbed laminator |
|---|---|
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| rol | Silicium |
| Naam | Tekenapplicator |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat | 1300x2500mm |
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Productnaam | Applicator met plat bed |
|---|---|
| Product_garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Product_Applications | Vinylafbeeldingen, raamfilm, lijmvinyl, bannermateriaal |
| product_features | Verstelbare hoogte, verwijderbare rollen, vergrendelingscasters |
| Product_accessoires | SHERGEEE, TOEPASSING TAPPE, SNEUWSMIDDEL |
| Producttype | Vinylbordrollerapplicator |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Maat | 72 inch x 36 inch |
| Kleur | Zilver |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Geschikt voor | Grootformaat printen, bewegwijzering en afbeeldingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Compatibel met | Vinyl, laminaat en graphics |
| Geschikt voor | grootformaat printen |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Opvouwbaar | Ja |
| Type | Flatbed applicator |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Infraroodverwarming |
| scherpe mat | Ja |
| Laminatiebreedte | 1600 mm |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Lam -maat | 1325/1630/1632 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0 - 60 °C |
| Roltype | Siliconen |
| Productgarantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Stroomvereisten | 110V/220V |
| Naam | Lamineertafel |
|---|---|
| Maat | 1600x3000mm |
| Kleur | Grijz en wit |
| Verpakking Details | houten kast/doos |
| Levertijd | 7-14 werkdagen |
| Naam | Flatbedlamineerder |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Stroomverbruik | 3.5 kW |
| Roller materiaal | siliconen |
| Type | Flatbed applicator |