| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3.5 KW |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Τύπος | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| θερμός | υπέρυθρες |
| Πίεση κυλίνδρων | Ευκανόνιστος |
| Ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Κύλινδροι | Πυρίτιο (130mm) |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
|---|---|
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5 ° C έως 40 ° C |
| Εγγύηση προϊόντων | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
| Κατάσταση | Νέος |
| Όνομα | Εφαρμογή κυλίνδρων πινακίδων βινυλίου |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | 0-60 ° C |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Χρώμα | μαύρος και γκρι |
| Πιστοποιήσεις | CE, ROHS, ISO, PSE |
| Όνομα | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Τύπος | Πλατεία |
| Διάμετρος στρώσης | 1600mm |
| Μέγιστο πάχος πλαστικοποίησης | 28 χιλιοστά |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 1-10m/λεπτό |
| Όνομα | Τραπέζι Laminator |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Μεγέθη | 1325/1630/1632 |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 64 ίντσες |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| τέμνον χαλί | Ναί |
| Όνομα | Ζεστό και κρύο πλαστόμιο |
|---|---|
| Τύπος | Πλαστικοποιητής |
| Διάμετρος στρώσης | 1325/1630/1632 |
| Μέγιστο πάχος Lam | 50mm |
| Ρύθμιση πίεσης κυλίνδρου | Πνευματικός |