| Nazwa | Laminator MF-B4 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V/110 V, 50 Hz/60 Hz |
| Szerokość laminowania | 1600 mm |
| Wymiary | 2200 mm x 600 mm x 1200 mm |
| Materiał rolki | Silikon |
| Typ produktu | Aplikator płaski |
|---|---|
| Cechy produktu | Regulowane rolki, kontrola nacisku i kontrola prędkości |
| Gwarancja produktu | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| Orzecznictwo | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Stan | Nowy |
| Nazwa | Laminatory graficzne |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Zużycie energii | 3,5kw |
| Materiał rolkowy | silikon |