| Name | MF-B4 Laminator |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Laminating Width | 1600mm |
| Dimensions | 2200mm X 600mm X 1200mm |
| Roller Material | Silicone |
| Product Type | Flatbed Applicator |
|---|---|
| Product Features | Adjustable Rollers, Pressure Control, And Speed Control |
| Product Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Certification | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Condition | New |
| Name | Graphic Laminators |
|---|---|
| Color | Customized |
| Pressure Adjustment | Pneumatic |
| Power Consumption | 3.5 KW |
| Roller Material | Silicone |