| Name | Flatbed Laminator |
|---|---|
| Type | Flatbed |
| Laminating Width | 1600mm |
| Maximum Laminating Thickness | 28mm |
| Laminating Speed | 1-10m/min |
| Name | Laminator Table |
|---|---|
| Type | Flatbed Laminator |
| Lam Size | 1325/1630/1632 |
| Up And Down | Pneumatic |
| Roller | Silicon |
| Productname | Flatbed Laminator |
|---|---|
| Roller | Silicon |
| Max Laminating Width | 64 Inches |
| Up And Down | Pneumatic |
| Cutting Mat | Yes |
| Product Type | Flatbed Laminating Machine |
|---|---|
| Pressure Adjustment | Pneumatic |
| Lamination Width | Up To 60 Inches |
| Suitable For | Large Format Printing, Signage, And Graphics |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Flatbed Laminating Machine |
|---|---|
| Roller | Silicon |
| Roller Diameter | 130mm |
| Pressure Adjustment | Pneumatic |
| Cutting Mat | Yes |
| Name | Hot And Cold Laminator |
|---|---|
| Type | Flatbed Laminator |
| Laminating Width | 1325/1630/1632 |
| Max Lam Thickness | 50mm |
| Roller Pressure Adjustment | Pneumatic |
| Name | Flatbed Laminator |
|---|---|
| Flatbed Length | 4.8m |
| Flatbed | 4 Pcs |
| Emergency Button | 1 |
| Rollers | Silicon (130mm) |
| Productname | Flatbed Laminator |
|---|---|
| Max Speed | 7m/min |
| Roller Diameter | 130mm |
| Color | Customized |
| Control System | Digital Temperature And Speed Control |
| Productname | Flatbed Laminator |
|---|---|
| Roller Type | Silicone |
| Rollers | Silicon (130mm) |
| Up And Down | Pneumatic |
| Max Speed | 7m/min |
| Max Speed | 7m/min |
|---|---|
| Color | Customized |
| Roller Diameter | 130mm |
| Max Laminating Thickness | 25mm |
| Control System | Digital Temperature And Speed Control |