| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Drukaanpassing | Pneumatisch |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Geschikt voor | Grootformaat printen, bewegwijzering en afbeeldingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | dubbelzijdige lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Automatisch uitgeschakeld | Ja |
| Aantal rollen | 4 |
| Warmtetijd | 3-5 minuten |
| Naam | Koudrol-lamineermachine |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Spanning | 110V/220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Handmatige koude lamineermachine |
|---|---|
| Max lam breedte | 1520 mm |
| Type | Handmatige lamineermachine |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| lopen | Handmatig |
| Model | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Type | laminator met warmrol |
| Rollers | 2 |
| Roller materiaal | siliconen |
| Temperatuurbereik | tot 60℃ |
| Naam | Laminator voor groot formaat |
|---|---|
| Type | Laminator voor rollen |
| Configuratiescherm | Digitaal |
| Max Laminating-breedte | 60 inch |
| Diameter van de rol | 3 inch |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm/64 " |
|---|---|
| Verwarming | Topverwarmd |
| Garantie | 1 jaar |
| Automatische afsluiting | Ja |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Naam | klein formaat laminator |
|---|---|
| Maximale breedte | 350 mm |
| Maximale dikte | 6 mm |
| Maximale snelheid | 5m/min |
| filmdiameter | 180 mm |
| Naam | Wals Lamineerder koud |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110V/220V |
| Garantie | 1 jaar |
| snelheid | Verstelbaar |
| Model | koude lamineringsmachine |
| sollicitatie | lamineren |
|---|---|
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Temperatuurregeling | Handaanpassing |
| Voeding | 110V/220V |
| Gebruik | Het lamineren van documenten, foto's, kaarten |