| نوع محصول | دستگاه لامیناسیون تخت تخت |
|---|---|
| تنظیم فشار | پنوماتیک |
| عرض لمینیت | تا 60 اینچ |
| مناسب برای | چاپ بزرگ، تابلو و گرافیک |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | لمینیتور دو طرفه |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| تعداد غلطک | 4 |
| زمان گرم | 3-5 دقیقه |
| نام | دستگاه لمینیت سرد |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| عملکرد معکوس | بله |
| ولتاژ | 110V/220V |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | دستگاه لمینیتور سرد دستی |
|---|---|
| عرض مکس لام | 1520 میلی متر |
| تایپ کنید | ماشین لامینینگ دستی |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| در حال دویدن | دستی |
| مدل | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| تایپ کنید | لامیناتور رولر داغ |
| غلتک | 2 |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| محدوده دما | تا 60 ℃ |
| نام | لمینیتور با فرمت عریض |
|---|---|
| تایپ کنید | لامیناتور رول |
| صفحه کنترل | دیجیتالی |
| حداکثر عرض لمینیت | 60 اینچ |
| قطر غلتک | 3 اینچ |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
|---|---|
| گرمایش | گرم |
| گارانتی | 1 سال |
| خاموش شدن خودکار | بله |
| عملکرد معکوس | بله |
| نام | لمینیتور با فرمت کوچک |
|---|---|
| حداکثر عرض | 350 میلی متر |
| حداکثر ضخامت | 6 میلی متر |
| حداکثر سرعت | 5 متر در دقیقه |
| قطر فیلم | 180 میلی متر |
| نام | لمینیتور سرد رول |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110V/220V |
| گارانتی | 1 سال |
| سرعت | قابل تنظیم |
| مدل | دستگاه لمینت سرد |
| کاربرد | لمینیت |
|---|---|
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| کنترل دما | تنظیم دستی |
| منبع تغذیه | 110 ولت / 220 ولت |
| استفاده | لمینیت اسناد، عکس، کارت |