| Ürün Tipi | Düz Yataklı Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Basınç ayarı | Film, Müzik, Haber |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| Uygunluk | Geniş formatlı baskı, tabela ve grafikler |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | çift taraflı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Silindir sayısı | 4 |
| Isınma zamanı | 3-5 dakika |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Gerilim | 110V/220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Manuel Soğuk Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maks Lam Genişliği | 1520mm |
| Tip | manuel laminasyon makinesi |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Koşma | Manuel |
| Modeli | MF1700-M1 LITE |
|---|---|
| Tip | Sıcak rulo laminatörü |
| Silindir | 2 |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Sıcaklık Aralığı | 60 ℃'ye kadar |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Tip | Rulo Laminatör |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 60 inç |
| Silindir çapı | 3 inç |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
|---|---|
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | küçük formatlı laminasyon makinesi |
|---|---|
| Maksimum genişlik | 350mm |
| Maksimum kalınlık | 6 mm |
| Maksimum Hız | 5m/dk |
| film çapı | 180mm |
| İsim | soğuk rulo laminatör |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V |
| Garanti | 1 yıl |
| hız | Ayarlanabilir |
| Modeli | Soğuk Laminasyon Makinası |
| Başvuru | laminasyon |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| Sıcaklık Kontrolü | Manuel ayarlama |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Kullanım | Belgelerin, fotoğrafların, kartların laminasyonu |