| Tip | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | kızılötesi ısıtma |
| Kesim Matı | Evet |
| Laminasyon Genişliği | 1600 mm |
| Yukarı ve aşağı | Film, Müzik, Haber |
| İsim | Sıcak Laminasyon Makinaları |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 220v/50Hz |
| Sıcaklık Aralığı | 0-120°C |
| Silindir çapı | 130mm |
| Tip | sıcak rulo |
| İsim | Düz Yataklı Uygulama Makinesi |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı | 50 mm |
| Silindir | Silikon |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Güç Kaynağı | 220V |
| İsim | Düz yataklı laminatör |
|---|---|
| Tip | düz yataklı |
| Laminasyon Genişliği | 1600MM |
| Maksimum laminasyon kalınlığı | 28 mm |
| Laminasyon hızı | 1-10m/dakika |
| İsim | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 28 mm |
| Güç Kaynağı | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Silindir çapı | 130mm |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm |
| İsim | Geniş Format Laminatör |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V, 50Hz/60Hz |
| Kontrol Sistemi | dijital kontrol paneli |
| Sıcaklık Aralığı | 0-60 ° C |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| İsim | Çift Taraflı Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Ürün Tipi | Laminatör |
| Laminasyon modları | Çift Taraflı Rulodan Ruloya Laminasyon Makinesi |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Güç Kaynağı | 110V/220V |
| İsim | Manuel soğuk laminatör |
|---|---|
| Modeli | MF1700-M1 |
| Ayak pedalı | Evet |
| Silindir | 2 |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | manuel soğuk rulo laminatör |
|---|---|
| Silindir | 2 |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| İsim | Tabela Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/110V, 50Hz/60Hz |
| Laminasyon Genişliği | 1600 mm |
| Boyutlar | 2200mm x 600mm x 1200mm |
| Rulo malzemesi | Yaklaşık 7 gün |